Tematy urodzin

11 lutego, 2016

Oryginalne tematy urodzin dopasowane do wieku dziecka, to coś co wyróżnia naszą ofertę na lokalnym rynku.

 

Jesteś gwiazdą to namiastka scenicznej kariery: występy na scenie, mini playback show oraz dyskoteka, to tylko część prawdziwego show.

Pokaz mody w którym każda młoda dama może poczuć klimat świata modelek oraz wielkich projektantów a nasza bogata garderoba jest cała do dyspozycji uczestników pokazu.

Olimpijska przygoda drużynowe zmagania w takich konkurencjach sportowych jak: łucznictwo, koszykówka, hokej, kręgle, piłka nożna i wiele, wiele innych, w których zespół musi wykazać się szybkością, zgraniem jak i precyzją 🙂 RAZ, DWA, TRZY, WY-GRA-MY ! 🙂

Piżama Party przyjaciele, piżamy, wyjątkowa scenografia = impreza pełna bezcennych wspomnień.

Bajkowe urodziny które mogą stać się zarówno Krainą Lodu jak i Balem Księżniczek lub Hogwartem z Harrym Potterem w roli głównej.

Kosmiczne urodziny w Party ­ Studio Każdy uczestnik wcielając się w jedną z postaci sagi będzie miał okazję wykazać się m.in. w quizie oraz zmierzyć się w pojedynku na miecze świetlne.

Alicja w krainie czarów przeniesie Twoje dziecko w baśniowy świat pełen czarów, zagadek i … .

Sesja foto z przyjaciółmi to prawdziwa gratka dla całej paczki przyjaciół uwieczniona w kadrze aparatu.

STREFA DLA NASTOLATKA

GAMES ARENAE-Sport, Gaming w dosłownym tego słowa znaczeniu. Super atrakcja dla nastolatków i młodzieży. Turnieje gier wideo oraz dodatkowe atrakcje zapewnią wrażenia zapadające w pamięć na długo.

Party Studio KaraokeScena, mikrofony, klubowy klimat, kolorowe gadżety w gronie najlepszych znajomych, to musi być śpiewająco udana impreza.

Wszystkie imprezy prowadzone są przez doświadczone animatorki, dlatego zabawa zawsze jest bezpieczna i na długo zapada w pamięć dziecka.